Centrála

Antonín Vodička

Zavítejte na mé stránky www.mobilni-masaze-vodicka.cz.

Jmenuji se Antonín Vodička, a už z názvu těchto stránek je patrná má nabídka možnosti mobilních masáží, a to nejen ve městě Třebíč, se kterou bych Vás zde rád blíže seznámil.

Čím dál větší množství lidí ve spoustě měst začíná po náročném pracovním dni, případně celém týdnu oceňovat možnost objednat si některé oblíbené služby do pohodlí svého domova. Mezi ně patří i mobilní masáže. A právě tyto Vám v Třebíči a jejím okolí nabízím. Výhodou této formy masáží je i možnost domluvy a objednání mých služeb na Vámi pořádané sportovní akce mimo Třebíč.


NABÍDKA MASÁŽÍ:

  • Rekondiční masáže
(vhodné pro běžně unavené svaly a relaxaci a to i duševní)

Ideální prevence svalových potíží s možností protažení a prokroužení horních, nebo dolních končetin. Četnost těchto masáží je pouze na Vašem uvážení a aktuálním stavu. Ať už jednou týdně, nebo případně jednou za měsíc.

  • Masáž problémových stavů
(různé úrovně namožení, stažení, nebo zhmoždění)


Cílem masáže je uvolnit poškozené svalové partie. Podle jejich aktuálního stavu je také nutnou součástí časté opakování masáží s postupným snižováním počtu návštěv maséra. Přerušení pravidelných masáží na základě vlastního uvážení může v tomto případě z pravidla vést k obnovení potíží. Toto pro Vás bude ve finále znamenat, že masér musí začít znovu řešit Váš zhoršený stav od začátku. A bohužel to zpravidla obnáší mnohem větší počet masáží než při zahájení masáží prvních.

  • Zahřívací masáže
(rychlé prokrvení svalů a jejich uvedení do pohotovostního stavu)


Tyto masáže mohou zpravidla využívat sportovci (i rekreační), před zahájením zápasů. Fotbalisti, hokejisti, volejbalisti, ragbisti, tenisti. Samozřejmostí je i jakákoli další aktivita, jako je tanec, nebo plavání. Ve všech případech touto masáží zákazníci preventivně předchází poškození svalů. Tato masáž prokrvením svalů umožňuje od začátku činnosti jejich intenzivnější zatížení.Nedílnou podporou ve všech těchto uvedených variantách masáží jsou také používaná média (např. masážní emulze, oleje, nebo krémy). Jejichž použití se vždy společně konzultuje.

Běžně lze volit mezi emulzemi neutrálními, regeneračními, hřejivými, nebo chladivými.
Web:
http://www.mobilni-masaze-vodicka.cz
Adresa:
Mánesova 880/17
674 01 Třebíč - Borovina
Vysočina
Mobil:
+420 605 826 652
E-mail:

Obory činnosti: